Aromatic

ZÁZRAK Z PRÍRODY

Prírodné esencie pre obnovu pokožky

Niektoré rastliny a bylinky sa používajú na liečbu už vyše desaťtisíc rokov. Práve z nich vybral inštitút Guinot len tie rastlinné výťažky a éterické oleje, ktoré dokážu pokožku zregenerovať a obnoviť. Výsledkom individuálneho prístupu a ošetrenia prispôsobené potrebám Vašej pleti budete krásna a a vaša pleť rozžiarená. Sila prírodných produktov je doplňovaná Zen masážou, ktorá pôsobí blahodárne na telo i dušu.

Počas celého ošetrenia Vás bude sprevádzať jemnosť a očarujúca vôňa éterických olejov, kedy kombináciou ich blahodárnych účinkov a Zen masáže dosiahnete dokonalé uvoľnenie a pocit pohody. Relaxujte a zverte sa do rúk Vašej kozmetičky, ktorá dokončí ošetrenie chladivou stiahnuteľnou maskou pripravenou z koncentrovaných rastlinných výťažkov, špeciálne podľa potrieb Vašej pokožky.

Ošetrenie obohacuje Vašu pokožku, prinavracia jej jas a pozdvihuje Vaše zmysly opojnou vôňou tých najjemnejších olejov z aloe vera, citrónu, pomaranču, ženšenu či zeleného čaju.

OSVIEŽENIE A RELAXÁCIA DOSIAHNUTÁ MASÁŽOU A ÉTERICKÝMI OLEJMI

Tajomstvo procedúry

300x300-aromatic

Masáž Serénité
Technika tejto masáže bola dômyselne vyvinutá Technologickým centrom GUINOT, aby nielen zintenzívnila blahodarné účinky olejov, ale najmä poskytla maximálne uvoľnenie a relaxáciu. Opojná vôňa cyprušteka, ružového dreva, šalvie či levandule dopĺňa tento zážitok o ďalší rozmer.

300x300-aromatic2

Energia éterických olejov
Výber z piatich typov olejov poskytuje možnosť prispôsobiť ošetrenie každému druhu pokožky. Jedným z hlavných účinkov olejov je zvýšené prekrvenie nižších vrstiev pokožky a prekysličenie jej buniek – pleť znovu nadobúda jas a zdravý vzhľad.

300x300-aromatic3

Maska z rastlinných výťažkov
Táto maska, vyrobená z piatich rastlinných výťažkov, je ďalším kľúčom k tajomstvu tohto ošetrenia. Po jej odstránení zaznamenáte očividné rozjasnenie pokožky a návrat jej zdravého sfarbenia.

Copyright 2012 - 2023 © fatimabeauty.eu